Laotöötaja-komplekteerija Assakule
Tööpakkumise number #781703

Würth AS
Jüri / Aruküla, Harjumaa

Würth AS kuulub rahvusvahelisse Würth kontserni, millel on esindusi rohkem kui 80 riigis. 2021 aasta kontserni käive ületas 17,1 miljardit EUR-i ja töötajaid oli 83183. Eestis on Würth alates 1995-st aastast, hetkel töötab Eestis 200 töötajat. Würthi tegevusalaks on kõrgekvaliteediliste kinnitusvahendite, töö- riistade ja hoolduskemikaalide hulgimüük professionaalidele. Meie tööpõhimõtteks on klientide regulaarne teenindamine klientide juures.

Töö kirjeldus

Tellimuste komplekteerimine ja teised laotööga seonduvad ülesanded.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame vähemalt keskharidust ning head tervist.
Kasuks tuleb laotöö kogemuse olemasolu,tõstukijuhi luba ja  arvutikasutamise oskus. Eeldame eesti keelest arusaamist,sest kogu dokumentatsioon on eesti keelne. NB! Kuna töökoht asub Assakul, siis töö on eriti sobilik inimestele ,kes elavad Rae vallas.

Vastutusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes, stabiilsust ja meeldivat noort kollektiivi, kaasaegset töökeskkonda, spordisoodustusi  ja väga häid töötingimusi. Katseajal pakume palka 1300 EUR -i kuus. Pärast katseaega lisandub tulemustasu.

Lisainfo

Töökoht asub Tartu mnt ääres, Tallinna piirist 5 km, Assakul. Tööaeg 08.00-17.00.E-R.Lisainfo aadressil Jyri.Melsas(at)wuerth.ee

Tööpakkumise number
#781703

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
KOMPLEKTEERIJA KUIVLATTU HAVI Logistics OÜ
1200 - 2000 €/kuus
KOMPLEKTEERIJA KUIVLATTU HAVI Logistics OÜ • Harjumaa
Jüri / Aruküla
Підходить і для українців
LAOTÖÖLINE Balti Autoosad AS
1300 - 1800 €/kuus
LAOTÖÖLINE Balti Autoosad AS • Harjumaa
4 näd. tagasi
LAOHOIDJA Saku Läte OÜ
Alates 1250 €/kuus
1 päev jäänud
LAOHOIDJA Saku Läte OÜ • Harjumaa
Saku
VIP 2
2 näd. tagasi
LAOTÖÖTAJA TIMBECO WOODHOUSE OÜ
2
2 päeva jäänud
LAOTÖÖTAJA TIMBECO WOODHOUSE OÜ • Harjumaa
Saku