Värsked tööpakkumised

Laotöötaja [Hommikune vahetus]

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 362940

Tööpakkumise number

362940

Töö kirjeldus

- pakkide ja saadetiste laadimine autolt ja sorteerimine laos.

Nõudmised kandidaadile

- kasuks tuleb eelnev laotöö kogemus
- kohusetundlikkus
- täpsus

Ettevõte pakub

Pakkuda on tööd hommikuses vahetuses E-R 06:30 - 9:00/12:00

Ettevõte pakub tasuta transporti Tallinna kesklinnast ja tagasi.

Lisainfo

Töökoht asub Jüris.

Asukoht:
Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline või hooajatöö (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
20. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
20. november 2014
Brutopalk:
Alates 5 EUR tunnis

Staffpoint OÜ on loodud jaanuaris 2004 Soome juhtiva personalirendifirma Staffpoint OY poolt. Kuni 06.09.2013 kandis ettevõte nime Personalipunkt OÜ.

Pakume personaliteenuseid Eestis ja Soomes
Staffpoint OY omab kogemusi personalirendi ja -vahenduse alal üle 30 aasta.
Tänaseks on Staffpoint OY´l 20 kontorit ja üle 17 000 renditöötaja.

Meie kliendiks on Jüris asuv rahvusvaheline logistika ettevõte, kes otsib abitööjõudu laotööle.