Laotöötaja
Tööpakkumise number #813417

Laotöötaja

4
TIMBECO WOODHOUSE OÜ
Saku, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Valmistoodangu pakkimine ja transport tootmisest laoplatsile;

  • Ehitusmaterjalide vastuvõtmine, kontrolli-mine, markeerimine, ladustamine, komp-lekteerimine ning väljastamine;

  • Andmete sisestamine laoarvestus-programmi;

  • Laoruumide, riiulite ja -tehnika puhtuse ja korrashoiu eest vastutamine;

  • Valmistoodangu laadimine tõstukiga;

  • Muud laos ettetulevad tööd.

Ootused kandidaadile

  • Valdad suhtlustasandil eesti keelt;
  • Sul on eelnev laos töötamise kogemus;
  • Saad hakkama ka raskustega kuni 30kg;
  • Sul on eelnev töökogemus tõstukiga;
  • Sind iseloomustavad sõnad täpne, kohusetundlik, töökas ja aus.

Lisaks tuleb kasuks:

  • Hea füüsiline vorm;
  • Kogemus ehitus- ja/või sisustus-materjalidega;
  • Töökogemus neljasuunatõstukiga.

Ettevõte pakub

  • Pikaajalist töösuhet;
  • Kvaliteetseid tööriideid;
  • Ühiseid üritusi meeskonnaga;
  • Sporditoetust.

Töö on E-R ühes vahetuses.

Tööpakkumise number
#813417

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
14. september 2022
Laotöötaja Laotöötaja

Timbeco on Eesti kapitalil põhinev puidutööstuskontsern, mis tegeleb uue põlvkonna tööstuslike puitlahenduste väljatöötamise ja pakkumisega.
Timbecol on 3 põhilist tegevusvaldkonda: puidutöötlemine, tehasemajade tootmine ning toodete paigaldamine sihtturgudel. Täna töötab kontsernis 120 inimest. Ekspordime 95% oma toodangust Soome, Rootsi ja Norra turgudele. Meie peamisteks klientideks on Põhjamaade juhtivad ehituse peatöövõtjad – NCC, Skanska, YIT, PEAB jt.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
LAOOPERAATOR Sami AS
LAOOPERAATOR Sami AS • Harjumaa
Saue
MAJAHOIDJA Sami AS
MAJAHOIDJA Sami AS • Harjumaa
Saue
6 p. tagasi
LAOHOIDJA ÄÄSMÄELE Balsnack International Holding AS
1300 - 1400 €/kuus
6 p. tagasi
LAOHOIDJA ÄÄSMÄELE Balsnack International Holding AS • Tallinn
Tallinn
VIP 3
KAUBA VÄLJASTAJA Magnum Logistics OÜ
Alates 1350 €/kuus
3
KAUBA VÄLJASTAJA Magnum Logistics OÜ • Harjumaa
Laagri
VIP 5
5 p. tagasi
LAOTÖÖTAJA-TÕSTUKIJUHT Kohila Vineer OÜ
5
5 p. tagasi
LAOTÖÖTAJA-TÕSTUKIJUHT Kohila Vineer OÜ • Raplamaa
Raplamaa
Vaatan kõiki
Laotöötaja
Laotöötaja