Tööpakkumise number

570149

Ramirent Baltic AS LAOTÖÖTAJA

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on toodete (tellingud, aiad, raketised, soojakud, rasketehnika jms) komplekteerimine, väljastamine ja vastuvõtmine, korrektne ja ohutu ladustamine, hooldus- ja remonditööde teostamine, tööd tõstukiga ning suhtlemine klientidega.


Nõudmised kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat kui Sa oled hea suhtlemisoskusega, oma töös kohusetundlik, täpne ja aus, oled heas füüsilises vormis, valmis töötama välitingimustes ning Sa valdad eesti keelt suhtlemistasandil.


Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle stabiilset tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes, igakülgset tuge töösse sisseelamisel ja õigete töövõtete omandamisel, korraldame Sulle tõstukijuhi lubade saamiseks vajaliku väljaõppe, tagame kaasaegsed töövahendid ja töötingimused, varustame Sind tööriiete ja isikukaitsevahenditega, tagame Sulle hea töö eest väärilise tasu ning toetame sportimist.

Tööaeg on 8:00-17:00.

Töökoht asub Ramirendi Jüri rendipunktis, Rae vallas, Lehmja külas, Kütte tee 3.

Lisainfot tööpakkumise kohta annab Jüri rendipunkti juht Kaido Kübarsepp telefonil +372 56 58 845.
www.ramirent.ee


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2018
Soovin kandideerida

Laotöötaja


RAMIRENT BALTIC AS

Ramirent Baltic AS on suurim ehitusseadmete rendifirma Balti riikides. Ettevõttel on Baltikumis 41 osakonda, sealhulgas 15 osakonda üle Eesti. Rendime parima kvaliteediga tööriistu ja ehitusseadmeid ning pakume nimetatud seadmetega seotud paigaldus-, transpordi-, operaatori-, projekteerimis- ning konsultatsiooniteenuseid.

Ramirent Baltic AS kuulub Helsingi börsil noteeritud Soome kontserni Ramirent Plc koosseisu. Kontsernis töötab ca 2600 inimest, osakondi on 288, mis asuvad 10 riigis Põhja-, Kesk- ning Ida-Euroopas.

Meie visioon on pakkuda klientidele seadmete rendis konkurentsitult parimat teeninduskogemust. Meie missiooniks on aidata oma klientidel teha tööd ohutumalt ja efektiivsemalt pakkudes neile kaasaegseid seadmeid ning sujuvat teenindust naeratusega. Meie väärtuslikem vara on hoolivad ja positiivsed inimesed, kes toovad naeratuse meie klientide näole.

Vaatan ettevõtte profiili