Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #686940

LAOTÖÖTAJA

9
CVKeskus.ee klient
Keila, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Keila, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 10. veebruar 2021
Kuulutus aegub: 9. märts 2021

Töö kirjeldus

Kaupade ja materjalide vastuvõtmine, kaupade väljasaatmine ja materjalide väljastamine tootmisele, kaupade inventeerimine ning laos toodete koostamise tööoperatsioonide teostamine.

Ootused kandidaadile

  • sul on soovituslikult varasem töökogemus tootmise ja/või laonduse valdkonnas
  • sul on tõstukijuhiload või valmidus nende omandamiseks
  • räägid eesti keelt heal tasemel
  • oled korrektne, kohusetundlik ja oskad oma tööaega planeerida
  • sa hindad meeskonnatööd

Pikaajalist ja stabiilset töösuhet rahvusvahelises ettevõttes, kaasaegseid töövahendeid, väljaõpet, sõbralikku kollektiivi, sportimisvõimaluste kompenseerimist ning konkurentsivõimelist töötasu.

Töö toimub esmaspäevast reedeni 7:30-16:00 ja asub Keilas, aadressil Paldiski mnt 31.

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot:

- 521 6405 -

CV Keskuse värbamiskonsultant Jekaterina Popova

Tööpakkumise number
#686940

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. märts 2021
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2021

CV Keskuse klient Nestor Cables Baltics OÜ on Nestor Cables OY (Soome) tütarettevõte, mis alustas tegevust augustis, 2017. Nestor Cables on üks juhtivaid fiiberoptiliste kaablite tootjaid Skandinaavias ning on orienteeritud kasvule ja turuosa pidevale suurendamisele.

Nestor Cables Baltics pakub oma töötajatele head töökeskkonda, sõbralikku ja kokkuhoidvat kollektiivi ning stabiilset ja arendavat tööd.

Vaata rohkem

LAOTÖÖTAJA