Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #700209

LAOTÖÖTAJA

CVKeskus.ee klient
Laagri, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • varuosade lao haldamine

  • varuosade aktiivne müük ja tellimine

  • suhtlemine klientide ja tehase esindajatega

  • garantiitööde vormistamine

  • töökoja nõustamine

  • tehniliste probleemide lahendamine

  • aruandluse koostamine

Ootused kandidaadile

  • tehnilise eesti-, vene- ja inglise keele oskus

  • arvuti kasutamine

  • B kategooria juhiluba

  • täpsus ja põhjalikus

  • töölahetusteks valmis olek

  • kasuks tuleb Automaasteri programmi kasutusoskus

Ettevõte pakub

  • täistööaega

  • täiendkoolitusi

  • korraliku töötasu

  • toetavat ja professionaalset meeskonda

  • huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd

Tööpakkumise number
#700209

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
3. mai 2021

Hansabuss on Baltimaade kvaliteetseim bussiettevõte, mis korraldab tellimusvedu peamiselt Eestis, Lätis ning Põhja-Euroopas ja riigisiseseid avalik-kommertsbussiliine ning töötajate regulaarset tööle- ja koju veo teenust.
Hansabuss kuulub Hansa Gruppi, mis on suurimaid Eesti kapitalil põhinevaid bussitranspordi-, autorendi ja tarbesõidukite müügiga tegelevaid kontserne Baltikumis, kuhu kuulub 16 ettevõtet.
Hansa Grupi kontsernis töötab orienteeruvalt 700 inimest ja käive ulatub 50M € aastas.

Vaata rohkem

LAOTÖÖTAJA