Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #736117

LAOTÖÖTAJA

CVKeskus.ee klient
Loo, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma töökasse laomeeskonda LAOTÖÖTAJAT

Sinu peamisteks tööülesanneteks onsissetulevate kaupade laadimine, kontrollimine, vastuvõtmine ning laoriiulitele paigutamine. Väljuvate kaupade komplekteerimine ning väljastus. Perioodilised inventuurid.

Ootused kandidaadile

Sobid meie meeskonda, kui oled positiivse ellusuhtumisega, heas füüsilises vormis, kohusetundlik, aus ja töökas.

Kasuks tuleb laotöö kogemus ja lükandmasttõstuki kasutamise oskus.

Pakume Sulle väljaõpet, tööriideid, toetavatlaomeeskonda ning stabiilset töökohtaarenevas ettevõttes.

Töögraafik
Tööaeg esmaspäevast reedeni, orienteeruvalt 8:30 – 17:00.
Lao aadress Aasa tee 1, Loo.

Tööpakkumise number
#736117

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1100 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. november 2021
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2021

CF&S Estonia AS (CF&S) on 1997. aastal asutatud logistikakontsern, mille
peakontor asub Tallinnas ja harukontorid Lätis, Leedus, Soomes, Poolas,
Hollandis, Valgevenes, Venemaal, Kasahstanis ja Usbekistanis. Ettevõte tegeleb
lennu-, konteiner-, auto-, raudtee- ja meretranspordi teenuste osutamisega,
ladustamise ja jaotuslogistikaga, laevade prahtimise ja agenteerimisega.
Lähtudes klientide soovidest ja vajadustest, pakume paindlikke, efektiivseid ja
konkurentsivõimelisi lahendusi. CF&S Grupis töötab üle 180 töötaja.

Vaata rohkem

LAOTÖÖTAJA