2023-08-23 14:48:55

Laotööline/работник на склад (Jüri)

CVKeskus.ee klient
Alates 5 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

Võtame Jüris asuvasse metalltoodete tehasesse tööle laotöölise. Tema peamised ülesanded on tõstukiga kauba laadimine/mahalaadimine, kauba vastuvõtmine, komplekteerimine. Tunnitasu al 5,00 eur/tunnis bruto

На завод металлических изделий в Юри требуется работник на склад. Основными обязанностями являются разгрузка и погрузка изделий на погрузчике, принятие и комплектовка товара. Заработная плата начиная 5,00 евро/час bruto

Ootused kandidaadile

- Tehniline taiplikkus;
- Füüsiline vastupidavus
- Tõstuki juhtimise kogemus
- Vene keele oskus.

- Техническая четкость;
- Физическая выносливость
- Опыт вождения погрузчиком.

Sind ootavad abivalmid kolleegid, kellega on meeldiv koos töötada. Töö on vahetustega, mis jätab sulle võimaluse tegeleda oma hobide ja perega. Pakume sportimissoodustust, palgakokkulepetest kinnipidamist, tasuta vormiriietust sh jalanõud, stabiilset töökohta - meie tooted tagavad pikaajalised kliendisuhted, mis tagavad meie töötajatele pikaajalise ja kindla sissetuleku, bussitransporti Tallinn - Jüri - Tallinn.

Тебя ждут внимательные и отзывчивые коллеги, с которыми приятно работать. Работа в 2 смены, что позволит заниматься любимым делом и уделять время семье. Cоблюдаем договоренности об оплате.
Предлагаем бесплатную рабочую форму и обувь, льготу на спорт, стабильное место работы - наши изделия обеспечивают долгосрочные отношения с клиентами, которые обеспечивают долгосрочный и стабильный доход для наших сотрудников, транспорт Tallinn - Jüri - Tallinn.

Lisainfo

Kasuks tuleb analoogne töökogemus sarnasel ametikohal.

Пригодится аналогичный опыт на похожей должности.