Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #312669

Laotööline/komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Vajame Tallinnas professionalsete juuksehooldustoodete, kosmeetika ja tarvikute hulgilattu laotöölist-komplekteerijat.
Töö kirjeldus:

  • Kauba tellimine
  • Kauba vastuvõtmine ja väljapanek
  • Kauba komplekteerimine, pakkimine ja väljastamine
  • Kauba transpordiks ettevalmistamine
  • Lao korrashoiu tagamine
  • Arvutiprogrammi müügi-ja laotoimingute sisestamine
  • Mööbli ja muude seadmete kokkupanek ning vajadusel remont

Ootused kandidaadile

  • Tehnilise taibuga
  • Aus ja töökas
  • Täpne ja korrektne
  • Kiire tegutseja
  • eesti keele oskus suhtlustasandil
  • Arvuti kasutamisoskus tavakasutaja tasemel
  • vanuses alates 25 eluaastat

Ettevõte pakub

  • Palju tööd
  • Toredat kollektiivi
  • Häid töötingimusi
  • Ettevõttesiseseid soodustusi
  • Ühiseid firmaüritusi (suvepäevad, spordiüritused)
  • Arenguvõimalust

Tööpakkumise number
#312669

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
15. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2013

Tradehouse OÜ põhitegevusalaks on professionaalsete juuksehooldusvahendite, kosmeetika ja tarvikute maaletoomine ning turustamine juuksuri-ja ilusalongidele, lisaks jaemüük tavatarbijatele.

Vaata rohkem