Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #550907

Laotööline/Komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade komplekteerimine ja pakendamine.
  • Sissetuleva kauba vastuvõtt ja kontroll.
  • Kaupade ladustamise riiuliltele.
  • Kaupade markeerimine.
  • Inventuuride tegemine.
  • Lao korrashoid.

Ootused kandidaadile

  • Valmisolek töötada iseseisvalt.
  • Olema kohusetundlik ja vastutusvõimeline.
  • Eelnev laotöö kogemus.
  • Soov ja tahe teha laotööd.

Ettevõte pakub

  • Kaasaegseid töötingimusi tänapäevases laos.
  • Vastutusrikast ja täpsustnõudvat tööd.
  • Komplekteerimine pihuarvutiga
  • Töötasuks põhipalk+ tulemustasu

Lisainfo

Kasuks tulevad varasemad töökogemused paberivabas laos.

Tööpakkumise number
#550907

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. september 2018
Kuulutus sisestati:
10. august 2018

OÜ Coomor Kaubandus põhitegevuseks on tehnika- ning kodukaupade maaletoomine ja hulgimüük. Meie poolt turustatavad kaubamärgid on SANDISK, SENNHEISER, PHILIPS, TRISTAR, ACCADEMIA MUGNANO, YORK, VIDIVI, TDK, ACME, BANDRIDGE, PROFIGOLD, ANSMANN, ADLER, CELLULAR LINE.

Vaata rohkem