Laotööline - tõstukijuht (varastotyöntekijä - trukkikuski) Soome

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 436687

Tööpakkumise number

436687

Töö kirjeldus

Laod asuvad Soomes, Helsingis ja Vantaal.

Nõudmised kandidaadile

- eelnev laotöö kogemus, erinevate tõstukite kasutamise oskus
- elupaik Soomes
- Soome isikukoodi olemasolu
- isikliku auto kasututamise võimalus ja kõrge töömoraal

- vältimatu on soome keele valdamine suhtlustasemel

- stabiilset tööd ja head palka, koos kollektiivlepingus ettenähtud lisahüvitistega

Lähem info ja kandideerimine: madis.mets(ät)selekta.fi või läbi CV Keskuse programmi.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. september 2016
Kuulutus sisestati:
18. august 2016

Selekta on innovaatiline rahvusvaheline kontsern, pakkudes personaliteenuseid Eestis, Soomes ja Ungaris.
Juba aastast 1999 on leidnud Selekta abil tuhanded eri ametialade esindajad endale sobiva töö.
Pakume tööd ehituse, logistika, tööstuse, kaubanduse, IT, juhtimise, müügi, reklaami, personalijuhtimise, meditsiini ja sotsiaaltöö vallas.
Aastatepikkune kogemus ja professionaalne personal annavad meile teadmise, et igale tööle leidub tegija.