https://www.cvkeskus.ee/753033
Tööpakkumise number #753033

Laotööline-tõstukijuht

Ametro Personalirent OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

* toodete autodelt mahalaadimine ja lattu paigutamine
* toodete komplekteerimine ja väljastamine klientidele
* muud abitööd laos


Ootused kandidaadile

* kiirus ja täpsus
* kohuse- ja vastutustundlikkus
* eesti keele valdamine kõnes
* eelnev komplekteerimiskogemus
* tõstukiga töötamise kogemus ning tõstukijuhi load

 


Ettevõte pakub

* kaasaegset töökeskkonda
* väljaõpet kohapeal
* tööd E-R  


Lisainfo

Töökoht asub Järvel


Tööpakkumise number
#753033
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Laotööline-tõstukijuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!