Värsked tööpakkumised

Laotööline-tõstukijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 435128

Tööpakkumise number

435128

Töö kirjeldus

Kaupade vastuvõtt, kontrollimine ja ladustamine
Kaupade komplekteerimine, pakkimine ja väljastamine
Lao korrashoid

Nõudmised kandidaadile

Vene keele valdamine, kasuks tuleb eesti keele oskus
Töökus
Kohusetundlikkus
Täpsus ja korrektsus
Füüsilise koormuse taluvus
Laotööline-tõstukijuhil vajalikud B-kategooria autojuhiload
Arvutiga töötamise elementaarne oskus

Ettevõte pakub

Huvitavat ja mitmekesist tööd
Põhipalka ja töötulemustest sõltuvat lisatasu
Sõbralikku kollektiivi
Väljaõpet
Tööaeg E-R kell 08.00-16.30
Kaasaegsed ja suurepärased töötingimused

Lisainfo

Töö graafiku alusel.
Tööaeg E-R 10.00-19.00, L 10.00-17.00

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
8. september 2016
Kuulutus sisestati:
9. august 2016

Leigiv OÜ tegutseb Eesti turul juba 1992 aastast. Tegeleme lemmiklooma-ja kalastustarvete
hulgi-ja jaemüügiga.
Oleme mitmete tuntud brändide maaletoojad ja edasimüüjad, varustame kaubaga pea kõiki
lemmikloomatarvete kauplusi Eestis. Pakume kõike vajaminevat lemmikloomade ja lindude jaoks,
akvaristidele ja kalastajatele. Leigivile kuulub 7 Zoomaailma kauplust - Tallinnas, Tartus, Pärnus ja
Narvas.

Pakume tööd uues kaasaegses laos Peetri külas Reti tee 10 laotöölistele-.tõstuki-ja autojuhtidele, laotöölistele-komplekteerijatele