2023-08-23 14:48:55

Laotööline

CVKeskus.ee klient
900 - 1200 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus:

Otsime oma meeskonda kohusetundlikku laotöölist, kes valdab tõstukijuhtimise oskusi ning on kogenud telfrite kasutamisel. Kandidaat peaks omama kogemust laodokumentidega töötamisel, olema osav kaupade mahalaadimisel autodelt, ladustamisel ning korra hoidmisel laos. Samuti peab kandidaat suutma teostada kauba väljastamist laost klientidele.

Tööülesanded:

  • Tõstukiga ja telfritega töötamine.
  • Laodokumentidega töötamine.
  • Kaupade mahalaadimine ja ladustamine.
  • Laokorra hoidmine.
  • Kauba väljastamine klientidele.

Tööaeg: Esmaspäevast reedeni, 08:00-16:30.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

  • Tõstukijuhtimise ja telfrite kasutamise kogemust(vajadusel väljaõpe).
  • Kogemust laodokumentidega.
  • Hea füüsiline vorm ja täpsus.
  • Võime töötada iseseisvalt ja meeskonnas.
  • Võime töötada välitingimustes.
  • Paindlikkust.
  • Eesti keele oskus
  • Vene keele oskus suhtlustasandil(soovituslik)

Ettevõte pakub

Pakume:

  • Konkurentsivõimelist palka.
  • Stabiilset töökohta arenevas ettevõttes.
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda.