Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #288995

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade komplekteerimine vastavalt tellimusele
  • Kaupade vastuvõtmine ja paigutamine lattu
  • Kauba ja saatelehtede väljastamine
  • Kauba üleandmine transpordiks
  • Kauba ettenähtud korras inventeerimine.

Ootused kandidaadile

  • Keskharidus, kasuks tuleb varasem töökogemus ja/või erialase kutsekvalifikatsiooni olemasolu
  • Hea füüsiline vastupidavus
  • Hea tervislik seisund (sh. kehtiva tervisetõendi olemasolu)
  • Arvuti kasutamise oskus
  • Aktiivsus
  • Täpsus ja korrektsus ülesannete täitmisel

Ettevõte pakub

  • Ametialast väljaõpet
  • Töötulemustest sõltuvat ja konkurentsivõimelist töötasu
  • Kaasaegset töökeskkonda arenevas ettevõttes
  • Koolitusi ja arenguvõimalusi

Tööpakkumise number
#288995

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. november 2012
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2012

AS Nõo Lihatööstus kuulub Eesti suuremate lihatöötlejate hulka, ettevõttes töötab enam kui 160 inimest ning ettevõte baseerub täielikult Eesti erakapitalil. AS Nõo Lihatööstuse kaubamärk Nõo Lihavürst osutab kvaliteetsele ja tervislikule toodangule, mis on saavutatud ainult eestimaise ja tänapäevase tehnoloogia kasutamisega. AS Nõo Lihatööstus järgib oma töös ISO 22000:2005 standardile vastavat toiduohutuse juhtimissüsteemi.

Vaata rohkem

Laotööline