Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #187214

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kaupade peale- ja mahalaadimine (diisel- ja elektrilised tõstukid)
- saabuvate kaupade vastuvõtt, kontroll ja ladustamine
- kaupade komplekteerimine ja väljastamine
- kaubikuga kaupade toimetamine klientideni
- lao korrashoid
- inventuurides osalemine

Ootused kandidaadile

- hea füüsiline vorm
- tõstuki(virnastaja) juhtimise kogemus, soovitavalt tõstukijuhilubade olemasolu
- B kategooria juhiload, kasuks tuleb C kat. juhilubade olemasolu.
- hea eesti keele oskus
- ausus, täpsus ja valmisolek meeskonnatööks
- soovitavalt eelnev laotöö kogemus

Ettevõte pakub

- tööd sõbralikus ja toetavas meeskonnas
- kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
- stabiilset töösuhet ja motiveerivat palka

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas, Männikul.
Tööaeg E-R, 8.45-17.30.
Kandideerimiseks palume saata oma CV CV-keskuse vahendusel või meiliaadressile info(ät)triston.ee.

Tööpakkumise number
#187214

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
26. detsember 2011

Triston OÜ on Eesti kapitalil põhinev, 1996. aastal asutatud ettevõte. Põhitegevusalaks on keraamiliste plaatide import ja hulgimüük.

Vaata rohkem

Laotööline