Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #730775

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega jõuluperioodil on

RAHVA RAAMATU LATTU oodatud kiired, töökad ja toredad ABILISED

kelle tööks on peamiselt:

  • raamatute ja kinketoodete komplekteerimine, pakkimine;

  • kauba vastuvõtt, kontroll ja paigutamine;

  • inventuuris osalemine.

Ootused kandidaadile

See töö sobib sulle kui:

  • oled kiire, täpne ja tööülesannete täitmisel korrektne;

  • saad töötada nii nädala sees, kui nädalavahetusel;

  • oskad töötada arvutiga tavakasutaja tasemel;

  • hea meeskonnatöö on sinu jaoks oluline;

  • räägid hästi eesti keelt.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • tööks vajalikku väljaõpet;

  • huvitavat ja mitmekülgset tööd Eesti suurimas raamatute jae- ja hulgimüügifirmas;

  • häid töötingimusi kaasaegses laokompleksis, kust ei puudu uue raamatu lõhn;

  • võimalust rakendada oma seniseid oskusi ja saada uusi kogemusi laotöös;

  • sõbralikke ja toetavaid kolleege.

Nb! Töö on tähtajaline kuni 31.01.2022.

Asukohaks Peterburi tee 92e, Tallinn.

Töö on vahetustega (E-P, ajavahemikus 8-20).

Kandideeri läbi tööotsinguportaali või saada oma CV meiliaadressile personal(at)rahvaraamat.ee

Kohtumiseni Rahva Raamatus!

Tööpakkumise number
#730775

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
16. september 2021

Rahva Raamat AS on Eesti suurim raamatute jae- ja hulgimüügiga tegelev ettevõte. Meil on 12 kauplust kaheksas Eesti linnas ja restoran Literaat Telliskivis. Lisaks kauplustele teenindame Eesti suurimaid jaekette: Selver, Prisma, Kaubamaja, Rimi, Maxima, Coop ning ka enamikke Eesti raamatukogusid ning raamatukauplusi.
Meie eesmärk on olla eesti raamatuäri lipulaev – tuntud kaubamärgi, laia sortimendi, õdusa keskkonna ja parima klienditeenindusega.

Vaata rohkem

Laotööline