Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #754215
Veebipõhine värbamine

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud

Töö kirjeldus

Otsime oma mõnusasse tiimi uusi liikmeid. Töö on olemuselt lihtne ning sisaldab nii tiimiga koostööd kui üksi toimetamist. Peamised tööülesanded on: kauba vastuvõtt ja sorteerimine, puu- ja köögiviljade sorteerimine ja komplekteerimine, tellimuste komplekteerimise ettevalmistamine, lao korrashoid.

Töö toimub osaliselt külmruumis, kus temperatuur on 8-9C kandis.

Võtame tööle nii 0.8 kohaga töölepinguga  ning ka osalise ajaga käsunduslepinguga.

Membo on e-pood, kus saab tellida oma iganädalase toidukorvi otse tootjatelt. Paneme suurt rõhku toidu värskusele ning kvaliteedile.

Oleme uus Eesti startup ning kasvame hoogsast. Preagu on parim hetk meie tiimiga liitumiseks - saad olla osa uudsest toidushoppamise maailmast!

Ootused kandidaadile

  • Hea füüsilinevorm

  • Pingetaluvus

  • Kohusetundlikkus, täpsus ja algatusvõime

  • Ausus

  • Valmisolek meeskonnatööks

  • Hea huumorimeel

Tööpakkumise number
#754215
Laotööline