Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #718362

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanded:

  • Kauba ladustamine, komplekteerimine ja väljaandmine.
  • Varuosade vastuvõtmine ja kontrollimine.
  • Varuosade pakkimine väljasaatmiseks.
  • Kõigi laoliikumiste korrektse arvepidamise tagamine AXAPTA majandustarkvaras.
  • Üldise lao heaolu tagamine.

Ootused kandidaadile

Meie ootused:

  • Omad vähemalt keskharidust.
  • Sul on B-kategooria juhiload.
  • Valdad suhtlustasemel eesti ja inglise keelt.
  • Oled töös iseseisev, kohusetundlik ja täpne.
  • Oled hea suhtlemisoskusega ning kõrge pingetaluvusega.
  • Oled valmis töötama graafiku alusel, sh riigipühadel ja öises vahetuses.
  • Laotöökogemus, tõstukijuhi load ning vene keele oskus tuleb kasuks.

Ettevõte pakub

Meie pakume:

  • Huvitavat tööd atraktiivses lennundussektoris.
  • Kindlat ja stabiilset töökohta Tallinnas.
  • Arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes.
  • Mitmekülgsete kogemustega toetavat tiimi.
  • Kohapealset väljaõpet.
  • Toetame töötajate tervist ja sportimist.

Tööpakkumise number
#718362

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. august 2021
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2021

Magnetic MRO AS on Euroopa Lennundusohutusameti (EASA) ja Ameerika Ühendriikide Föderaalse Lennuameti (FAA) poolt sertifitseeritud kommertslennukite täisteenust pakkuv hooldusettevõte.

Peakontoriga Tallinnas ning harukontorite ja –ladudega igal pool mujal, omame rohkem kui kahe kümnendi jagu kogemusi terves maailmas. Meid on tunnustatud innovatiivsete lähenemiste eest ning oleme tõestanud end lennufirmadele, lennuki osade tootjatele ja varaomanikele kui täisteenust pakkuva firmana.

Tallinna lennuväljal paiknevates angaarides teostame põhjalikku ehk baashooldust Boeing 737 ja Airbus 320 lennukitüüpidele ning lennukite värvimist. Eraldi teenusena pakume lennukihoolduse oskusteabe müüki ja liinihooldusteenust ehk lennukite kiirhooldust välismaa lennujaamades.

Vaata rohkem

Laotööline