Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #799250

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toidukaupade vastuvõtmine, kontrollimine ja kaupade paigutamine kohale.  Kaupade komplekteerimine ehk ettevalmistamine laialiveoks.

Lao korrashoid.

Töökoht asub Harjumaal Peetri külas.
Tööaeg E-R kas 8.00 kuni 16.00 või 9.00 kuni 17.00

Tööleasumise aeg - niipea, kui võimalik

Ootused kandidaadile

- Vajalik valmisolek füüsiliseks tööks

- Ausus, kiirus, täpsus, kohusetundlikkus

- hea stressitaluvus

Ettevõte pakub

Vaheldusrikast tööd kaasaegses töökeskkonnas.

Koolitus ja väljaõpe töötamiseks toiduainete laos.

Tööpakkumise number
#799250
Laotööline