Värsked tööpakkumised

Laotööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 575187

Tööpakkumise number

575187

Töö kirjeldus

Kaupade vastuvõtmine, paigutamine, komplekteerimine, pakkimine ning markeerimine.

Nõudmised kandidaadile

Soovitav eelnev töökogemus laonduses, soovituslik tõstukijuhi tunnistus ja kogemus tõstukiga töötamisel.

Omalt poolt pakume kvaliteetseid töörideid, jalatseid ja lõunasöögi kompensatsiooni. Linnaliini (nr 55) bussipeatus asub 50m kaugusel töökohast.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2019
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2019
Brutopalk:
kuni 1200 EUR kuus

Biston OÜ on 1998. aastal asutatud edukas ning arenev distributsiooniettevõte, keskendudes oma põhitegevuses Sanitaartehnika ja sisustuskaupade turustamisele ning jaemüügile. Ettevõte tegutseb Ida- ja Põhja Euroopas, seades fookusesse Eesti, Läti, Leedu ja Soome turud. Biston OÜ peakontor ning ladu asuvad Tallinnas Lasnamäel, harukontoritega on ettevõte esindatud Riias ja Vilniuses. Kõigis kolmes Balti riigis ollakse tugevalt esindatud läbi kohalike müügiesindajate.