Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #718023

Laotööline-komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Laagri, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba lattu vastuvõtmine ja väljastamine
Kauba komplekteerimine ja pakendamine
Inventuuride läbiviimine

Ootused kandidaadile

Korrektsus ja täpsus
Kohusetundlik töössesuhtumine
Tehniline taibukus
Kasuks tuleb varasem laotöö kogemus ning vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

Kaasaegseid töötingimusi
Tööd noorusliku meeskonnaga edukas ettevõttes
Arenguvõimalusi rahvusvahelise taustaga ettevõttes
Head töötasu

Tööpakkumise number
#718023