Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #337948

Laotööline-kojamees

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Lao- ja laoterritooriumi korrashoid
- Kaupade sorteerimine
- Taararingluse haldamine

Ootused kandidaadile

- Eesti keele oskus;
- Hea füüsiline vastupidavus

Ettevõte pakub

- Stabiilset sissetulekut;

Tööpakkumise number
#337948

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 500 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2014

Fruit Xpress OÜ on 2008. aastal asutatud ettevõte, mis müüb HoReCa-sektori ettevõtetele toorainet . Ettevõte pakub toitlustusega tegelevatele firmadele kõrgekvaliteetset kaupa, tagades tarnekindluse ja professionaalse teeninduse. Meie klientide hulka kuuluvad Eesti suurimad hotellid, tipprestoranid ja catering-ettevõtted.

Vaata rohkem