Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #515753

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupade vastuvõtmise ja väljasaatmisega seotud tööd.
Materjalide ja kaupade loendamine, märgistamine ja ladustamine.
Tööga seotud dokumentide/ kaupade vastuvõtmine, edastamine, täitmine ja/või väljastamine.
Korrashoiutööd hoovis ja laos.

Ootused kandidaadile

Kindlasti peab olema eelnev töökogemus!

  • Töökus, hea füüsiline vastupidavus ja pingetaluvus
  • Meeskonnatöö oskus
  • Ausus, täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus ja lojaalsus tööandjale
  • Kiirus ja energilisus
  • Hea eesti- ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • Tehniline taip
  • Organiseerimisvõime
  • Valmisolek muutuvaks tööajaks, kaasa arvatud töötamine nädalavahetustel.

Kasuks tulevad:

  • Tellingute,lavade ja telkide paigaldus kogemus.
  • Tõstuki juhtimise kogemus/oskus

Ettevõte pakub

  • Vastutusrikast ja iseseisvat tööd
  • Suurepärast võimalust kuuluda oma ala professionaalide meeskonda
  • Konkurentsivõimelist palka
  • Toetavat ja sõbralikku meeskonda
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Tööriietust ja jalatseid

Lisainfo

Töö asukoht Vana-Narva mnt 29, maardus!

Tööpakkumise number
#515753

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2018

UNITED CAPITAL OÜ on 2007.a. asutatud ettevõte, mille tegevusaladeks on ehitustellingute, tribüünide, esinemislavade, peo- ja ehitustelkide, tööstus- ja laohallide, moodulaedade ja soojakute rent, müük, paigaldus ja transport.
Seoses töömahu olulise suurenemisega kutsume oma meeskonnaga liituma inimest, kes edukale kollektiivile suudab pakkuda lisaväärtust.

Vaata rohkem

Laotööline