Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #716044

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

TMT. Malinen OÜ pakub tööd laotöölisele Jüris - tähtajatult.

Töö kirjeldus:

  • kauba vastuvõtmine; kauba kontrollimine; komplekteerimine;
  • komplekteeritud kaubaaluste ettevalmistamine transpordiks
  • lao korrashoid
  • kauba väljastamine

Ootused kandidaadile

  • hea füüsiline vorm

  • kohusetundlikkus

  • tõstukijuhi load (vajadusel koolitus, vajalik eelnev kogemus)

  • eesti keel

  • eelnev laotöö kogemus

Ettevõte pakub

Palk katseajal 950€ Neto, pärast katseaega 1450€ Neto!

Lisainfo

Täpsem asukoht Tallinna külje all Jüri ringtee kõrval tehnopargis.
CV palume saata erkki.vari(at)tmt.fi aadressile.

Huvi korral kontakteeruge:
+372 56505546

Tööpakkumise number
#716044
Laotööline