Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #756690

Laotööline

CVKeskus.ee klient
Tabasalu, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kaupade ladustamine ja inventuuride teostamine;
saadetiste sorteerimine ja jagamine;
saabunud kaupade kontroll;
kaupade komplekteerimine;
kaupade laadimine autodele ning vastuvõtt terminali;
jooksvad tööd laos;
korra ja puhtuse tagamine laos.

Ootused kandidaadile

Valmisolek töötamaks graafiku alusel (sh nädalavahetustel ja pühade ajal);
korrektsus, ausus, kohusetundlikkus ja tähelepanelikkus;
sobivus füüsiliseks tööks, eesti keele valdamine suhtlustasandil;
eelnev laotöö kogemus ja laotehnika kasutamise oskus;
kasuks tuleb tõstukijuhilubade olemasolu;
vajalik oma transport tööle ja töölt ära saamiseks.

Ettevõte pakub

sõbralikku ja toetavat meeskonda;
kindlat ja konkurentsivõimelist palka;
mitmekesist tööd.

Tööpakkumise number
#756690
Laotööline