Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #304821

LAOTÖÖLINE

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kaupade vastuvõtmine ja väljastamine
- valmistoodangu kiletamine ja komplekteerimine
- töö tõstuki ja elektrikäruga

Ootused kandidaadile

- valmisolek töötada graafiku alusel (st öötöö ja nädalavahetused)
- karsked eluviisid
- korrektsus, ausus, täpsus ja kohusetundlikkus
- eelnev töökogemus pole oluline, väljaõpe kohapeal
- eeliseks on varasem tõstuki või elektrikäruga töötamise kogemus

Ettevõte pakub

- motiveerivat töötasu (heale töötajale hea palk)
- huvitavat, pingelist ja iseseisvat tööd
- stabiilset töösuhet
- kaasaegseid töötingimusi
- tasuta transporti Tallinnast Tabasallu ja tagasi
- arenemisvõimalusi suures rahvusvahelises ettevõttes

Tööpakkumise number
#304821

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2013

Greiner Group on sajandipikkuste traditsioonidega Austria pereettevõte, mille peamine tegevusvaldkond on mitmesuguste plasttoodete ja -vahtude tootmine ning millel on 116 tootmisüksust ja müügiesindust üle kogu maailma. Greiner Packaging on kontserni plastikpakendite tootmisega tegelev haru, mis kuulub Euroopa juhtivate pakenditootjate hulka ning millel on 28 tootmisüksust erinevates Euroopa riikides. Greiner Packaging AS on kontserni tütarettevõte Eestis, mis toodab plastpakendeid põhiliselt toiduainete- ja keemiatööstuse tarbeks ning turustab neid Balti riikides ja Skandinaavias. Ettevõtte tootmisüksus ja kontor asuvad Tabasalus, kus töötab üle 100 inimese. Vaata www.greiner-gpi.com

Seoses ettevõtte töömahtude suurenemisega otsime oma meeskonda uusi inimesi.

Vaata rohkem

LAOTÖÖLINE