Värsked tööpakkumised

Laotööline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 500402

Tööpakkumise number

500402

Töö kirjeldus

Sinu tööks on kaupade vastuvõtt, ladustamine, komplekteerimine nii sise-, kui välisklientidele ja väljastamine.

Nõudmised kandidaadile

  • täpsus, kohusetunne, kiirus ja suhtlemisoskus;
  • initsiatiivikus ja asjalik suhtumine oma töösse;
  • eesti keele oskus kõnes ja kirjas, kasuks tuleb mõne võõrkeele oskus;
  • arvuti kasutamise oskus;
  • keskharidus või kesk-eri haridus;
  • kasuks tuleb eelnev laotöö ja tõstukijuhtimise kogemus ning B-kategooria autojuhiload.

Sul on hea võimalus töötada rahvusvahelises edukas ettevõttes, teha huvitavat ja mitmekülgset tööd toetavas ning sõbralikus meeskonnas. Pakume väga head töökeskkonda ja kaasaegseid töövahendeid ning konkurentsivõimelist palka. Soodustusi sportimisel ja tööks vajalikku koolitust.
Sinu töökoht asub ettevõtte Glamox Keila tehase laos.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. oktoober 2017
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2017

Kontsern Glamox, mille peakontor asub Norras, on üks Euroopa juhtivaid valgustite tootjaid ja turustajaid. Kontserni Glamox kuulub 10 tehast 6-s riigis (Norra, Saksamaa, Eesti, Rootsi, Kanada ja Hiina) ning 19 müügifirmat 15-s riigis. Glamox’i kontserni käive 2016. aastal oli ligi 290 miljonit eurot. Kontsernis töötab üle 1200 inimese. Glamox alustas oma tegevust Eestis 1992. aastal pakkudes klientidele terviklikke valgustuslahendusi. Glamox HE 2016. aasta käive oli 46,5 miljonit eurot ning töötajaid on kokku üle 160. www.glamox.ee