Laosüsteemide spetsialist
Tööpakkumise number #801112
Veebipõhine värbamine

3
LOGISTIKA PLUSS OÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Laosüsteemide spetsialisti töö eesmärgiks on õppida selgeks meie laosüsteemi ning laoteenuste sisu. Aidata välja mõelda protsessi, kuidas kliendile teenust osutada arvestades laosüsteemi võimalusi. Testida teenuseid ja uusi lahendusi ning uurida välja vigae juurpõhjused, analüüsida ja parendada neid.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda, kui:

  • Sul on töökogemus logistikavaldkonnas;
  • töötad erinevate arvutisüsteemidega
  • oled edasijõudnud Exceli kasutaja
  • räägid eesti, inglise ja/või vene keelt
  • oskad luua protsesse ja/või töötad kirjeldatud protsesside järgi

Ettevõte pakub

konkurentsivõimelist töötasu ja motiveerivat tulemustasu

sisseelamisprogrammi ja juhendamist

sõbraliku ja toetavat kollektiivi

vaheldusrikkast ja huvitavat tööd

kohvi ja muid jooke

Tööpakkumise number
#801112

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. august 2022
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2022
Laosüsteemide spetsialist Laosüsteemide spetsialist

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
LOGISTIK ENSOL OÜ
Alates 1600 €/kuus
LOGISTIK ENSOL OÜ • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus LOGISTIK VELSTRÖM VALLNER TOHVER OÜ
LOGISTIK VELSTRÖM VALLNER TOHVER OÜ • Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus
Tallinn
3 näd. tagasi
LAOVARUDE SPETSIALIST Maxima Eesti OÜ
LAOVARUDE SPETSIALIST Maxima Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
LAOVANEM AS Smarten Logistics
LAOVANEM AS Smarten Logistics • Tallinn
Tallinn
VIP 1
TRANSPORDI PLANEERIJA/ LOGISTIK DFDS Logistics OÜ
1
TRANSPORDI PLANEERIJA/ LOGISTIK DFDS Logistics OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki