Värsked tööpakkumised

Laospetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 585963

Tööpakkumise number

585963

Töö kirjeldus

- laotöö juhtimine,
- saatedokumentide alusel kauba maha laadimine, vastuvõtmine, kontroll ja hoiule paigutamine (töö tõstukiga),
- saatelehtede koostamine ja kauba komplekteerimine,
- lao korrashoiu tagamine, inventuurides osalemine jm abitööd laos,
- vajadusel kaupade vedu Eesti piires

Nõudmised kandidaadile

- Sul on varasem laos töötamise kogemus (kasuks tuleb erialane haridus),
- oled kiire õppija, kohusetundlik, täpne,
- soovid ja oskad töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas (kasuks tuleb inimeste juhimiskogemus),
- Sa ei karda füüsilist ja tempokat tööd,
- Sul on hea eesti keele ja arvuti kasutamise oskus,
- omad B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

- töösuhet stabiilses ettevõttes,
- ühisüritusi ja sõbralikku meeskonda,
- teadmistele, oskustele ja töötulemustele vastavat töötasu,
- arvestame töötaja vajadusi ja tuleme võimalusel soovidele alati vastu

Lisainfo

Tööaeg: vahetustega E, K, N, R, P. Kaubapäevad K ja P: töö graafiku alusel.
Töökoht: Lagedi. Ülemiste keskusest autoga sõitu ca 12 min.
Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
18. märts 2019

Rikets Hulgi OÜ opereerib Rikets Lillede kaubamärgi all 20 lillepoodi üle Eesti. Rikets Lilled on Eesti vanim (al 1995. a) lillede müügi ja kasvatamisega tegelev pereettevõte. Oleme esindatud suurtes kaubanduskeskustes. Pakume tööd rohkem kui 90-le inimesele.

Riketsi peamiseks tegevusalaks on lillede jaemüük, haljastus, lõike- ja potilillede maaletoomine ning floraalne sisekujundamine.