Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317196

LAOSPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

› Laoprotsesside väljatöötamine, arendamine ja toimivuse jälgimine;
› Lao menetlus- ja tööjuhendite väljatöötamine ja kontrollimine;
› Jooksvate probleemide lahendamine osakonnas;
› Koostöö hoidmine ja arendamine logistikaettevõtetega;
› Lao andmebaasi haldamine;
› Koolitamine oma valdkonnas;
› Tööriistade ja masinate hoolduse organiseerimine;
› Lao layoutide muutmise juhtimine.

Ootused kandidaadile

› Logistikaalane haridus ja/või eelnev töökogemus logistika valdkonnas;
› Heal tasemel arvuti kasutamise oskus (MS Office; SAP);
› Eesti ja vene keele oskus suhtlemise tasemel;
› Inglise keele oskus kesktasemel;
› Hea suhtlemisoskus ja stressitaluvus;
› Täpsus ja korreksus tööülesannete täitmisel.

* rahvusvahelist inspireerivat töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi;
* väljakutseid pakkuvat, huvitavat ja pingelist tööd;
* enesearendamise võimalusi;
* positiivset töökeskkonda.

Lisainfo

Meid ühendab soov ja tahe saavutada kõrged eesmärgid uue tehnoloogia juurutamisel Eestis.
Meie näol leiate meeskonna, kelle igapäevasteks põhiväärtusteks on ausus, visadus ja professionaalsus.

Tööpakkumise number
#317196

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. september 2013
Kuulutus sisestati:
15. august 2013

CVKeskus.ee klient

Ericsson Eesti AS

Ericsson Tallinna tehas kuulub globaalsesse Ericssoni kontserni, mis on maailma juhtivaid sidevõrguseadmete tootjaid, pakkudes telekomiteenuseid ning multimeedia lahendusi enam kui 175 riigis. Ericsson on olnud telekomivallas tegev juba üle saja aasta ning meie loodud võrgus liigub üle 40% mobiilsest kõne- ja andmeside mahust maailmas.

Vaata rohkem