Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520897

LAOOPERAATOR - TÕSTUKIJUHT

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaubasaadetiste komplekteerimine klientidele
  • kauba käsitlemine
  • kaubakoormate kokkupanek

Ootused kandidaadile

Töö sobilik meesterahvale,

  • hea füüsiline vorm
  • kiirus ja täpsus
  • kohuse- ja vastutustundlikkus
  • laotöö ning erinevatel tõstukitel töötamise kogemus
  • hea eesti keele oskus

Kasuks tuleb ehitusvaldkonna tehniliste toodete tundmine.

Ettevõte pakub

  • tööaeg E-R kahes vahetuses 7:00-15:30; 15:30-24:00
  • tööandja transport Tallinnast tööle ja tagasi
  • konkurentsivõimeline palk ( põhipalgale lisandub tulemustasu )

Lisainfo

  • Töökoht asub Rae vallas, Jüri tehnopargis
  • Ettevõttepoolne tasuta transport Tallinnast tööle ja tagasi.

Tööpakkumise number
#520897

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 850 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. märts 2018
Kuulutus sisestati:
27. veebruar 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem