Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #293528

LAOOPERAATOR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • saabuva kauba vastuvõtmine ja ladustamine;
  • kauba ja saatedokumentide kontrollimine;
  • kauba arvelevõtmine majandusarvestuse programmis;
  • tootmise varustamine komponentide ja materjalidega.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat

  • on vähemalt keskharidusega;
  • omab eelnevat laotöö kogemust;
  • on arvutikasutaja;
  • on kohusetundlik, arenemisvõimeline ja -tahteline;
  • räägib ja kirjutab eesti keeles;
  • räägib inglise keelt.

Kasuks tuleb tõstukijuhilubade olemasolu ja eelnev töökogemus tootmisettevõttes.

Stabiilset tööd arenevas rahvusvahelises ettevõttes, kaasaegset ja puhast töökeskkonda, koolitus- ja arenemisvõimalusi, tööd meeldivas kollektiivis.

Lisainfo

Töökoht asub Tänassilma tehnopargis Laagris, Valdmäe tee 5. Kohale saab linnaliini bussiga nr. 18 ja 27.

Tööpakkumise number
#293528

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 650 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
4. detsember 2012

Stoneridge Electronics AS on 1998.a. asutatud autotööstusele elektroonikaseadmeid tootev ettevõte, kelle klientideks on maailma suurimad autotootjad, sealhulgas Volvo, Scania, MAN, Daimler Chrysler ja Ford. Töötame ISO/TS16949:2002, ISO14000:2005 ja Sarbanes Oxley nõuetele tuginedes ning kuulume NY börsil noteeritud rahvusvahelisse Stoneridge'i kontserni, kus üle maailma töötab ca 6000 inimest. Lähemat teavet ettevõtte tegevuse kohta leiab aadressidelt www.stoneridge-electronics.com ja www.stoneridge.com

Vaata rohkem