Laooperaator / laojuhataja asetäitja Apelsini laos (Punane 42)
Tööpakkumise number #799826

1
DEKOLUST OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

* sissetulevate kaupade kontrollimine ja ladustamine

* väljaminevate tellimuste komplekteerimine

* laojuhataja asendamine

Ootused kandidaadile

* täpsus ja korrektsus

* arvutikasutamise oskus

* hea füüsiline vorm ja vastupidavus

* kasuks tulevad logistikaalased teadmised ja/või kogemused

Ettevõte pakub

* Tööaeg E-R 10-18

* Puhas ja soe töökeskkond

* Kaupadeks on kodukaubad (potid-pannid, vaasid, taldrikud jne.)

Tööpakkumise number
#799826

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
LAOOPERAATOR PUHASTID OÜ
LAOOPERAATOR PUHASTID OÜ • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
KAUBAMAJA LAOHOIDJA Kaubamaja
3 päeva jäänud
KAUBAMAJA LAOHOIDJA Kaubamaja • Tallinn
Tallinn
VIP 1
LAOTÖÖTAJA ASSISTENT ALBERO VERDE OÜ
1
LAOTÖÖTAJA ASSISTENT ALBERO VERDE OÜ • Tallinn
Tallinn
LAOTÖÖTAJA/ KOMPLEKTEERIJA Gemer Grupp OÜ
LAOTÖÖTAJA/ KOMPLEKTEERIJA Gemer Grupp OÜ • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
LAOTÖÖ SPETSIALIST Bramham Trade OÜ
LAOTÖÖ SPETSIALIST Bramham Trade OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki