Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #391584

Laooperaator-laadija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kauba korrektne ja ohutu ladustamine;
  • kauba maha ja peale laadimine ettevõtte territooriumil;
  • erinevad tõstukiga tehtavad tööd laos;
  • väljamineva kauba ettevalmistamine;
  • lao korrashoid.

  • грамотно управлять погрузчиком и всеми специальными грузозахватными механизмами и приспособлениями при погрузке, выгрузке, перемещении и укладке грузов;
  • подгoтaвливать товар к погрузке;
  • поддерживать порядок на территории склада.

Nõudmised kandidaadile

  • vene ja eesti keele valdamine suhtlustasemel
  • eelnev töökogemus laadijana;
  • võimalus teha tööd iseseisvalt;
  • ausus ja kohusetundlikkus;
  • hea tervis ja füüsiline vastupidavus
  • TÕSTUKIJUHI load on eeliseks.

  • эстонский и русский язык на уровне общения
  • умение работать на погрузчике;
  • способность работать самостоятельно;
  • присутствие чувства ответственности за выполненную работу;
  • хорошее здоровье и физическая форма;
  • наличие водительских прав для работы на погрузчике является приимуществом.

Ettevõte pakub

  • Stabiilne töökoht
  • Sõbralik kollektiiv
  • Stabiilne töötasu
  • Tööaeg: esmaspäev-reede, 8:00-16.30
  • Töökoht: Aasa tee 1, Loo alevik, Jõelähtme vald
  • Transport tööle ja tagasi tööandja poolt (buss sõidab Kesklinn-Lasnamäe-Loo).

  • Постоянная занятость
  • Дружелюбный коллектив
  • Стабильная заработная плата
  • Рабочее время: Понедельник-Пятница 8:00-16:30
  • Место работы: Aasa tee 1, Loo alevik, Jõelähtme vald
  • Транспорт на работу и обратно за счет работодателя (автобус едет с центра Таллинна - Ласнамяэ - Лоо).

Tööpakkumise number
#391584

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. september 2015
Kuulutus sisestati:
12. august 2015

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem