Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627932

Laooperaator (Hestia Hotel Laulasmaa Spa, majutusega)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on hotelli ladude igapäevase töö täpne ja õigeaegne korraldamine, s.t saabuva kauba vastuvõtmine, saatelehtede alusel selle õigsuse kontrollimine ja ohutu ladustamine, kauba väljastamine. Samuti toiduainete hinnavõrdluse koostamine, inventuuri teostamine ning ladude, külmkappide ja külmkambrite korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat, kui oled füüsiliselt vastupidav ja hea pingetaluvusega. Oled aus, oma töös täpne, valmis töötama meeskonnas, kuid samas ka iseseisev. Kasuks tuleb Sinu varasem töökogemus laos töötamisel, vene keele oskus suhtlustasemel, juhilubade olemasolu ning isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.

Omalt poolt pakume tööd toetavas ja sõbralikus kollektiivis, kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid, jõusaali ning vee- ja saunakeskuse kasutamise võimalust ning palju teidi oma töötaja soodustusi.

Tööpakkumise number
#627932

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
18. november 2019

Hestia Hotel Laulasmaa Spa on armastatud sihtkoht spaapuhkuse austajatele vaid 30 minuti kaugusel Tallinnast. Hestia Hotel Group opereerib seitset hotelli Eestis ja kahteLätis, pakkudes tööd ligi 400-le inimesele.

Vaata rohkem