Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #807754

Laooperaator

CVKeskus.ee klient
Viimsi, Harjumaa
Link kopeeritud

Interchemie Eesti AS on veterinaar-ravimeid tootev ettevõte.

Töö kirjeldus

  • Sissetulevate saadetiste mahalaadimine, kontrollimine ja märgistamine

  • Kauba teisaldamine laos positsioonidele

  • Tooraine ja materjalide väljastamine vastavalt tootmisprotokollile

  • Valmistoodete komplekteerimine ja pakendamine

  • Valmistoodete laadimine transpordivahenditele

  • Laoruumide keskkonnaparameetrite kontrollimine

  • Tööprotsessis tekkivate jäätmete sorteerimine

Ootused kandidaadile

  • Kohusetundlikkus
  • Pingetaluvus
  • Meeskonnas töötamise soov
  • Tõstukijuhiloa olemasolu

Ettevõte pakub

  • Täiskohaga kindlat tööd

  • Kõiki mugavaks tööks vajalikke vahendeid

  • Sõbraliku meeskonna tuge

  • Kollektiivpuhkus jõulude ja aastavahetuse ajal ning kolm nädalat südasuvel

  • Tasuta transport suunal Tallinn-Viimsi-Tallinn

Lisainfo

Asukoht: Viimsi
Tööaeg: 07.00-15.30 E-R

Tööpakkumise number
#807754