Värsked tööpakkumised

Laooperaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546374

Tööpakkumise number

546374

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:
• Kaupade maha ja peale laadimine
• Kaupade ja dokumentatsiooni vastavuse kontroll
• Suhtlemine klientidega
• Kaupade komplekteerimine ja markeerimine

Nõudmised kandidaadile

• Huvi laomajanduse ja logistikasektori vastu
• Täpsus ja süsteemsus
• Kliendi rahulolule orienteeritus
• Hea suhtlemisoskus
• Heal tasemel eesti keele oskus kõnes ja kirjas
• Suhtlustasemel vene ja/või inglise keele oskus
• Keskharidus
Kasuks tuleb varasem töökogemus logistikavaldkonnas ja programmi "Directo" kasutamine

Omalt poolt pakume tuge ja praktilist väljaõpet, kaasaegseid töötingimusi ja meeldivat kollektiivi.
Töökoht asub Harjumaal, Rae vallas, Sinikivi tee 9

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. august 2018
Kuulutus sisestati:
17. juuli 2018

AMV Logistics on tolli-, veo- ja laoteenuseid osutav ettevõte, omades laialdasi teadmisi logistika sektoris ning tolliga seotud protsessides Euroopa Liidu liikmesriikide ja kolmandate riikidega. Pakume oma klientidele läbi personaalse ja kvaliteetse teeninduse nutikaid ning funktsionaalseid logistilisi lahendusi, mille eesmärgiks on luua ettevõtetele võimalused edukaks tegevuseks kaubavahetusprotsessides nii Eestis kui ka mujal maailmas.

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma meeskonda uut liiget: