Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #553402

Laomees

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kauba korrektne ja ohutu ladustamine;
  • kauba maha ja peale laadimine;
  • materjalide komplekteerimine ja ettevalmistamine tootmise jaoks;
  • väljamineva kauba ettevalmistamine ära saatmiseks;
  • prügivedu tootmisest ja teised erinevad tööd tootmises ja laos;
  • lao korrashoid.

  • погрузка, выгрузка и складирование груза, в том числе с использованием погрузчиков;
  • подготовка и компектация материалов необходимых для производства
  • подготовка к отгрузке готовой продукции;
  • вывоз производственного мусора и другие работы в производстве и складе
  • поддержание порядокa на территории склада.

Ootused kandidaadile

  • vene ja eesti keele valdamine suhtlustasemel
  • eelnev töökogemus laadijana;
  • võimalus teha tööd iseseisvalt;
  • ausus ja kohusetundlikkus;
  • hea tervis ja füüsiline vastupidavus
  • Tõstukijuhi load on kohustuslikud.

  • эстонский и русский язык на уровне общения
  • умение работать на погрузчике;
  • способность работать самостоятельно;
  • присутствие чувства ответственности за выполненную работу;
  • хорошее здоровье и физическая форма;
  • наличие водительских прав для работы на погрузчике является обязательным.

Ettevõte pakub

  • Stabiilne töökoht
  • Sõbralik kollektiiv
  • Stabiilne töötasu
  • Tööaeg: esmaspäev-reede, 8:00-16.30
  • Töökoht: Peterburi tee 44, Tallinn
  • Kontakt: Ilja, 55 678 597

  • Постоянная занятость
  • Дружелюбный коллектив
  • Стабильная заработная плата
  • Рабочее время: Понедельник-Пятница 8:00-16:30
  • Место работы: Peterburi tee 44, Tallinn
  • Koнтaкт: Илья, 55 678 597

Tööpakkumise number
#553402

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 900 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. september 2018
Kuulutus sisestati:
24. august 2018

Boomerang Packing Service is a leading company among direct mailing and packaging service in the Nordic countries. We employ average 40 people and are in the development process. Mainly our clients are printing- and media houses from Sweden and Finland, 70% of our services/products are exported.

Boomerang Packing Service on juhtiv otsepostitusmaterjalide ja postimüügikaupade pakendusteenuse pakkuja Põhjamaades, kus töötab pea 60 inimest ning toimub pidev areng. Enamus meie klientidest on trükikojad või trüki- ja reklaamiagentuurid Rootsis ja Soomes, 70% käibest moodustab eksport. Meie peamisteks tegevusaladeks on:
- otsepostituseks kasutatavate reklaammaterjalide komplekteerimine ja eelsorteerimine postikoodi järgi
- kinkepakkide pakendamine jaemüügile;
- trükiste (ajakirjade) kiletamine, insertimine, adresseerimine;
- kataloogikaupade kaupade pakendamine, eellsorteerimine ja tagastatud kaupade käitlemine;

Vaata rohkem

Laomees