Värsked tööpakkumised

Laojuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 364838

Tööpakkumise number

364838

Töö kirjeldus

• teostada kauba vastuvõtt
• kaupade ladustamine ja säilitamine ladudes
• viia läbi kaupade komplekteerimine ja teha tellimused
• vastutada kauba liikumise dokumentatsiooni eest
• pidada arvestust tellimuste ja kaubavarude üle
• viia läbi regulaarne kaupade inventeerimine ladudes
• organiseerida firmasisene kaupade liikumine

Nõudmised kandidaadile

• eelnev erialane töökogemus
• positiivne ellusuhtumine, ausus ja täpsus
• eesti ja vene keele oskus
• arvutikasutamise oskus

• töökogemust rahvusvahelises ja tuntud toitlustusettevõttes
• tööalast väljaõpet
• stabiilset tööd ja kindlat töötasu
• soodustusi ja ühisüritusi
• toetavaid ja sõbralikke kolleege

Lisainfo

Tööle asumise aeg on veebruaris.
Töökoht asub Ülemiste keskuses ja tööaeg on E-R.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
13. detsember 2014

Lido kuulub Läti päritolu bistroo-restoraniketti, kuhu kuulub 10 kõrgetasemelise teeninduse ja omanäolise sisekujundusega restorani. Lido toob teieni restorani parimad omadused: maitsev toit, võimaluse valida oma soovi järgi ja kiire teenindus. Nii pakub iseteenindusega õdus ja ruumikas restoran iga päev ligi 180 rooga. Lido Eesti on üks oma valdkonna suuremaid ettevõtteid, andes tööd ligi 100 inimesele.

PAKUME TÖÖD LAOJUHATAJALE ÜLEMISTE KESKUSES AVATAVASSE LIDOSSE!