https://www.cvkeskus.ee/439812

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Laojuhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 439812

Tööpakkumise number

439812

Töö kirjeldus

Laojuhataja ülesanne on tagada lao igapäevane tõrgeteta töö. Meeskonna loomine ja juhtimine, kaupade vastuvõtt, ladustamine ja väljastamine.
Meie lao osa on ka plastkastide pesula.
Pesula töötab tööpäevadel kahes vahetuses, millest igas on kolm inimest. Juhataja hoolitseb, et igas vahetuses on tööl piisav arv inimesi, pesutöölistel on vajalik varustus ja töövahendid, pesuliin töötab tõrgeteta ja tööprotsessid on efektiivselt planeeritud.


Nõudmised kandidaadile

Kui Sul on inimeste juhtimise kogemus, Sa ei karda tootmistööd ja saad aru, mis tähendab töö efektiivne planeerimine, siis oleme Sinust huvitatud.
Peame oluliseks varasemat lao- või tootmistöö organiseerimise ja inimeste juhtimise kogemust.


Ettevõte pakub

Head palka, väljaõpet, kogemust ja toredat meeskonda kiiresti arenevas ettevõttes.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. september 2016
Kuulutus sisestati:
8. september 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

BEPCO on kiiresti kasvav korduvkasutatava kaubapakendiga tegelev ettevõte. BEPCO tootevalikusse kuulub mitmeid taara süsteeme, mis on kujunenud tööstusharude standardiks. Lisaks sellele töötame välja ja toodame uusi ning innovatiivseid lahendusi vastavalt erinevate tootekategooriate vajadustele. Meie põhimõtteks toodete arendamisel on loodussäästlikkus ja efektiivsus.
Teenus, mida nimetatakse „poolinguks“ on maailmas üks kiiremini kasvavaid valdkondi. Poolingu puhul räägime müügimahtudele vastava koguse taara rentimisest, tagasitranspordist, pesemisest ja ladustamisest. Klassikaline pooling pakub ettevõtetele täielikku vabadust – kasutaja rendib taarat ehk maksab niipalju kui parasjagu vaja. Lisaks taara rentimisele jälgib poolingu operaator täpselt iga taaraühiku liikumist. See aitab vähendada taara kadusid ja vargust. Kogu süsteem on efektiivselt juhitud.

Lisaks kõigele muule on BEPCO taara varustatud RFID tehnoloogiaga. See annab võimaluse veelgi tarneahelat ja ka toomist efektiivistada. Meie taaraga on võimalik siduda erinevat informatsiooni alates toote infost koos säilivusaja, hindade ja pakendiga lõpetades saatelehe, arve ja muu vajaliku sidumisega. RFID annab taara kasutajatele võimaluse lugeda kiiresti ja täpselt taara koguseid ning saata see info elektrooniliselt juba enne reaalse kauba kohalejõudmist.

BEPCO lubadus pole ainult võit ettevõtetele vaid ka kogu ühiskonnale.

Rohkem infot meie kohta leiad www.bepco.ee