Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #613714

Laojuhataja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma töökasse kollektiivi LAOJUHATAJAT, kelle peamisteks ülesanneteks on metalli ostujuhtimine ning lao töö efektiivne korraldamine. Ootame juhatajalt ka oma meeskonna töö koordineerimist, nende innustamist ja motiveerimist.

Ootused kandidaadile

  • varasem ostujuhtimise või laotöö kogemus;
  • heal tasemel arvutioskus ja organiseerimisoskus;
  • kasuks tuleb vene

töötamiseks innovaatilist IT-lahendust StruMIS, lisaks motivatsioonipaketti ja
toredat ning toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#613714

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. september 2019
Kuulutus sisestati:
19. august 2019

Maru Metall AS on teraskonstruktsioonide projekteerimisele ja tootmisele spetsialiseerunud Maru kontserni kuuluv ettevõte, mille ajalugu ulatub tagasi aastasse 1996.

Vaata rohkem

Laojuhataja