Värsked tööpakkumised

Laohoidja-tõstukijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 287956

Tööpakkumise number

287956

Töö kirjeldus

• kaupade ja materjalide vastuvõtt ja ladustamine
• kaupade ja materjalide märgistamine ja pakkimine ning valmistoodangu väljasaatmine
• jooksvad tööd laos vastavalt vajadusele
• töö arvutiga

Nõudmised kandidaadile

• vähemalt keskharidust
• eesti keele oskust
• kohusetundlikkust, täpsust ja korrektsust
• valmisolekut töötada vahetustega
• töökogemust laos
• töökogemust tõstukil töötamisel
• arvutioskust vähemalt keskmisel tasemel

Pakume huvitavat tööd rahvusvahelise kontserni Tallinnas asuvas üksuses, tööalaseid koolitusi, sõbralikke töökaaslasi, kaasaegseid töötingimusi, soodustingimustel sportimisvõimalust, oskustele ja tööle vastavat töötasu ning vastavalt Enstos töötatud ajale ka täiendavat talvepuhkust.

Lisainfo

Sobilike kandidaatidega võetakse ühendust hiljemalt 22.10.2012 Äraütlevaid vastuseid konkursi esimeses etapis ei saadeta.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2012

ENSTO on rahvusvaheline tööstuskontsern, mis projekteerib,
toodab ja turustab elektritarvikuid aastast 1958.

AS ENSTO ENSEK on 1992. aastast Eesti turul ning tegeleb siin metalltoodete tootmise, plastmassi survevalu ning elektritarvikute koostamise ja müügiga. Eestis asuvad Ensto tehased Keilas ja Tallinnas, kus töötab kokku üle 400 inimese