Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #832333

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kauba vastuvõtmine, kontroll, markeerimine, ladustamine

  • Kaubaga seonduva dokumentatsiooni (saatelehed, sertifikaadid) haldus infosüsteemis

  • Tootmises koostajatele komponentide väljastamine, komplekteerimine

  • Toodete allhankesse saatmine ja vastu võtmine,

  • Tellimuste komplekteerimine

  • Lao inventuur vastavalt vajadusele

Ootused kandidaadile

  • Sul on varasem kogemus tootmises või soov vastavat spetsiifikat tundma õppida.

  • Omad B kategooria autojuhilube

  • Valdad vabalt eesti keelt ja suudad ennast väljendada ka vene keeles.

Ettevõte pakub

  • Meeldivat, sõbralikku kollektiivi

  • Huvitavat tööd

Tööpakkumise number
#832333

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2023

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Laohoidja