LAOHOIDJA-RELVATEHNIK
Tööpakkumise number #825768

1. jalaväebrigaad
Ida-Virumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

-Relvastuse ja abivahendite remondi ja hoolduse teostamine
-Teostab materjalide ladustamist ja muid vajalikke laotöid vastavalt laoülema juhistele

Ootused kandidaadile

-Sõjaväelise väljaõppe tase alates AO I
-Vähemalt keskharidus
-Vastavus kaitseväelase tervise- ja füüsilistele nõuetele
-Eesti keele oskust kõnes ja kirjas ning ühe võõrkeele (soovitavalt inglise) oskust ametialase sõnavara valdamisega
-Algatusvõime, kohusetundlikkus, otsustus- ja vastutusvõime ning hea suhtlemisoskus
-B, C -kategooria juhilubade olemasolu
-Dokumendihaldussüsteemi „Postipoiss“ kasutamise oskus

EELISE ANNAB-
-Laomajanduse kursuse läbimine või töökogemus laomajanduses
-Tõstukijuhi lubade olemasolu
-Lahingumoona käitleja baaskursus
-Lahingumoona veokorraldaja kursus
-Erialane töökogemus laomajanduses

Ettevõte pakub

-Stabiilset ja kindlat sissetulekut
-Tähendusrikast ja mitmekesist tööd
-Arenguvõimalusi ja erialaseid täiendkoolitusi
-35 päeva puhkust ning teisi motivatsioonisüsteemist tulenevaid soodustusi
-Tasuta esmast arstiabi ja hambaarsti teenuse kasutamist
-Sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#825768

Info

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 1450 - 1550 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
24. november 2022
LAOHOIDJA-RELVATEHNIK LAOHOIDJA-RELVATEHNIK

Kaitseväe peamine manööverüksus, kuhu kuulub enamik ajateenistuse jooksul väljaõpetatavatest üksustest. Brigaadi allüksused õpetatakse välja Tapa ja Jõhvi linnakutes paiknevates väeosades ja arvatakse pärast väljaõppe läbimist brigaadi reservkoosseisu. Brigaadi koosseisu kuulub ka kiirreageerimisvõimega jalaväepataljon scoutspataljon.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
RIIDE- JA ERIVARUSTUSE LAO ÜLEM 1. jalaväebrigaad
1450 - 2000 €/kuus
RIIDE- JA ERIVARUSTUSE LAO ÜLEM 1. jalaväebrigaad • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
REMONDIGRUPI TEHNIK/AUTOJUHT 1. jalaväebrigaad
1450 - 1550 €/kuus
REMONDIGRUPI TEHNIK/AUTOJUHT 1. jalaväebrigaad • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
nädal tagasi
JALAVÄEKOMPANII ÜLEM 1. jalaväebrigaad
2150 - 2300 €/kuus
JALAVÄEKOMPANII ÜLEM 1. jalaväebrigaad • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
NARVA KORDONI GRUPIJUHT Politsei- ja Piirivalveamet
NARVA KORDONI GRUPIJUHT Politsei- ja Piirivalveamet • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
PATRULLPOLITSEINIK Politsei- ja Piirivalveamet
PATRULLPOLITSEINIK Politsei- ja Piirivalveamet • Narva
Narva
Vaatan kõiki