Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #544663

Laohoidja

CVKeskus.ee klient
Rakvere, Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Jae- ja hulgiklientide teenindamine laos.
  • Kaupade lattu vastuvõtmine, ladustamine ja klientidele väljaandmine.
  • Muud vajalikud kauba käitlemisega ja klienditeenindusega seotud tööd.

Ootused kandidaadile

  • Kliendisõbralikkus ja hea suhtlemisoskus.
  • Korrektsus ja täpsus.
  • Eelnev lao- või müügitöö kogemus.

Ettevõte pakub

  • Paras jagu tööd ja tööle väärilist tasu.
  • Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid.
  • Asjalikku ja sõbralikku kollektiivi.

Lisainfo

tel 322 3309
e-post rakvere(ät)erimell.ee

Tööpakkumise number
#544663

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
5. juuli 2018

Erimell AS on 1995 aastal asutatud õlide ja määrdeainete ning autotarvete hulgimüügi ettevõte.
Meil on Eestis neli müügiesindust: Tartus, Sauel, Rakveres ja Pärnus
Firmas töötab 30 inimest.
Pakume tööd LAOHOIDJALE töökohaga Rakveres, Narva tn 40.

Vaata rohkem

Laohoidja