Värsked tööpakkumised

Laohoidja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358810

Tööpakkumise number

358810

Töö kirjeldus

Meie koostööpartneriks on trükikoda AS Pajo Sindi linnas.

Pakume tööd tublile ja hakkajale töömehele , kellel on täpset silma, oskus oma töökohal korda hoida ja omab ka tõstukijuhi lube.

Nõudmised kandidaadile

See töö sobib just Sulle: kui oled valmis töötama paindliku graafiku alusel.
Sul on pealehakkamist ja positiivset ellusuhtumist
Sul on kohusetundlikust ,tahet areneda ja õppida

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
*Kohapealset väljaõpet
*Perspektiiviga tööd rõõmsameelses kollektiivis.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 425 EUR kuus

VMP Group on juhtiv Soome personaliteenuse pakkuja. Ettevõte on teerajaja tööjõuturgudel. Alates 1988. aastast oleme partneriteks paljudele ettevõtetele ja aitame tuhandetel professionaalidel erinevatel erialadel tööd leida nii Soomes, Rootsia ja Eestis.