Värsked tööpakkumised

Laohoidja/ paigaldusspetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 280265

Tööpakkumise number

280265

Töö kirjeldus

Otsime oma väikesesse ja sõbralikku meeskonda iseseisva töövõimega laohoidjat/ paigaldusspetsialisti, kelle peamisteks tööülesanneteks on kauba vastuvõtt ja kontroll, kauba ladustamine, komplekteerimine ja väljastamine ning lao korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame aktiivset ellusuhtumist, täpsust, töökust ning head füüsilist vormi. Kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil ning varasem töökogemus laohoidja ja tõstukijuhina.

Omalt poolt pakume tööd stabiilses rahvusvahelises ettevõttes koos konkurentsivõimelise motivatsioonipaketiga.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
17. august 2012
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2012

Nortire AS on spetsiaaltehnika rataste, rehvide ja kummiroomikute müügiga tegelev ettevõte, mis oma enam kui kümne aasta pikkuse tegevuse jooksul on kasvanud üheks juhtivaks tegijaks omas valdkonnas. Nortire AS kuulub Nortire Gruppi, mille tegevuspiirkond ulatub Soomest, Eestist, Lätist, Leedust kuni Lääne-Venemaani. Nortire Grupp on paljude maailmatuntud tootjate, nagu Solideal, Räder-Vogel, Techking, Emrald, Ecomega, Minitop maaletoojaks ning edasimüüjaks.