Värsked tööpakkumised

Laohoidja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 280877

Tööpakkumise number

280877

Töö kirjeldus

kelle põhilisteks tööülesanneteks on kaupade vastuvõtmine, markeerimine, klassifitseerimine, kauba õigeaegne tootmisse väljastamine ning sissetulevate ja väljaminevate dokumentide vormistamine, samuti laaduriga tõstetööde teostamine.

Nõudmised kandidaadile

• tehnilise kutseharidusega;
• omab laadurijuhi tunnistust;
• vähemalt 1-aastase töökogemusega tootmisvaldkonna laomajanduses;
• Word ja Excel tarkvara kasutusoskusega;
• eesti keele oskusega vähemalt algtasemel.

Ettevõte pakub

• suurettevõtte hüvesid;
• vastutusrikast ja huvitavat tööd arenevas ettevõttes.

Lisainfo

Töökoha asukohaks on Balti ja Eesti Elektrijaamade territooriumid.

CV-d märgusõnaga „LAOHOIDJA“ ootame e-aadressile natalja.horohordina(at)energia.ee kuni 05.08.2012.

Asukoht:
Narva, Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö
Kuulutus aegub:
5. august 2012
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2012

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes, Jordaanias ja USA-s. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Tehnoloogiatööstus, mis rahvusvaheliselt tegutseb Enefit kaubamärgi all, pakub laia valikut tehnoloogilisi projektlahendusi energeetika ja tööstuse valdkonnas. Komplekssete tööstusprojektide tervikteenus hõlmab nii projekteerimist, valmistamist, paigaldamist kui ka paigaldatud seadmete hooldust. Peamiselt tegeleme elektrijaamade ja õlitehaste tehnoloogialahenduste arendamisega.