Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #665071

Laohoidja / laojuhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 4. september 2020
Kuulutus aegub:25. september 2020

Töö kirjeldus

- Materjalide ja kauba vastuvõtu, ladustamise, komplekteerimise, pakkimise ja tarnimise korraldamine ning sellega kaasneva dokumentatsiooni haldamine
- Laos olevate materjalide, toodete ja tööriistade üle arvestuse pidamine, andmebaaside haldamine
- Valmistoodangu väljasaatmise ja sellega kaasneva dokumentatsiooni haldamine

- Paigaldusobjektidele mineva kauba komplekteerimise, saatmise ja vastava dokumentatsiooni haldamine

- Lao inventuuride läbiviimine ning andmete sisestamine andmebaasidesse

-Väikevahendite ja tootmise üldtarvikute, -teenuste tellimine (gaas, jäätmevedu jms.)
- Laotöötajate asendamine, abistamine

Ootused kandidaadile

- Head arvuti kasutamise oskust ja õppimisvõimet
- Eesti ja vene keele oskust suhtlustasandil
- Täpsust, korrektsust ja kohusetundlikkust
- Avarat silmaringi oma töö efektiivistamiseks
- Kasuks tuleb varasem laotöö kogemus ehitussektoris; tehnilie taip ja huvi ehitusmaterjalide, ehitustööriistade ja tehnika vastu

Ettevõte pakub

- Huvitavat ja mitmekülgset stabiilset tööd
- Sõbralikke ja toetavaid kolleege
- Konkurentsivõimelist töötasu vastavalt oskustele
- Väärtustame koostööd ja ühiseid ettevõtmisi
- Koolitame oma võtmetöötajaid

Tööpakkumise number
#665071

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. september 2020
Kuulutus sisestati:
4. september 2020

on Harmet OÜ tütarettevõte, mis on asutatud 2015. aasta alguses. Ettevõte tegutseb Tallinnas ning on spetsialiseerunud suuremõõtmeliste moodulmajade tootmisele ja paigaldamisele. Harmet Constructions OÜ põhituruks on Skandinaaviamaad, kuhu läheb üle 90 % toodangust. Hetkel on ettevõtte kasutuses rohkem kui 9000 m2 tootmispinda, kus tegutseb ligi 70 töötajast koosnev meeskond.

Vaata rohkem